پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بی شک نماز جمعه عرصه گفتمان انقلابی و دینی بوده و تریبون نماز جمعه، صدای رسای مردم در جهت بیان مشکلات و پناهگاه و فریاد رس مردم است .
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 0
بازدید کل : 0
آخرین بروزرسانی:
26 ارديبهشت 1401 ساعت 17:14
بازدید : 51 10 ارديبهشت 1401 ساعت 15:44 شماره :95951

بی شک نماز جمعه عرصه گفتمان انقلابی و دینی بوده و تریبون نماز جمعه، صدای رسای مردم در جهت بیان مشکلات و پناهگاه و فریاد رس مردم است .

اگر انقلاب اسلامی برکتی جز نماز جمعه نداشت همین برای انقلاب کافی بود.

(حضرت امام خمینی قدس سره شریف)

 

حضرت حجه الاسلام دکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محبوب کلان شهرتبریز

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این روزها و شب های پرفیض ماه مبارک رمضان

بی شک نماز جمعه عرصه گفتمان انقلابی و دینی بوده و تریبون نماز جمعه، صدای رسای مردم در جهت بیان مشکلات و پناهگاه و فریاد رس مردم است .

بدین وسیله مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری استان مراتب تشکر و قدردانی خویش را از مطالبه گری، پیگیری و دستور امام جمعه دلسوز و دغدغه مند کلان شهر تبریز، از بیانات و فرمایشات                           پر ارزش حضرتعالی در خصوص نقش بی بدیل جنگلها و منابع طبیعی در حفظ سلامت آحاد مردم جامعه و استان و همچنین دستور حضرتعالی در خصوص مقابله با قطع غیر قانونی اشجار منطقه ارسباران اعلام و برخورد وظیفه میدانیم با انجام برنامه ریزی و تدابیر لازم در جهت انجام وظایف قانونی محوله با تمام توان پیگیری نموده و امیدواریم در سایه بذل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای در پیشبر اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق داشته باشیم.

سیروس داودی

خادم حافظان منابع طبیعی و آبخیزداری استان

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها