پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید الطافی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.
بازدید : 425 23 شهريور 1399 ساعت 8:47 شماره :76976

مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید الطافی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید الطافی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی : مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید الطافی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی  با حضور مسوول سازمان بسیج کارمندان سپاه عاشورا و  فرمانده حوزه یک بسیج کارمندی  شهید قاضی طباطبایی و هیات همراه‌، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ، معاونین و اعضای شورای بسیج و پایگاه مقاومت شهید الطافی برگزار شد‌. 

در ابتدای این مراسم  آقای مهردادی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان حاضر در جلسه با بیان آیه شریفه «واعدو لهم‌.‌.‌.» که در نشان پاسداران نیز نقش بسته است گفت: حضور بااقتدار بسیجیان و کارکنان بسیجی طی ۴۰ سال انقلاب اسلامی در صحنه‌های مختلف به ‌ویژه در شرایط دشوار و بحرانی کشور همواره تعیین‌کننده بوده است‌. و با توجه به حضور بسیجیان در اطفاء حریق و انعقاد قرارداد دیده بان حریق با بسیج سازندگی استان از اقدامات بسیار خوب این عزیزان تشکر و بسیج را خط مقدم در همه شرایط بویژه در مراحل سخت در کشور را تحسین نمود.

 سپس جناب سرهنگ ریحانی مسوول سازمان بسیج کارمندان سپاه عاشورا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون بسیج گفت: بسیج برگرفته از آحاد مردم است که دل به خدمت برای مردم دارند و فارغ از هر گونه جناح‌بندی، رسته یا گروه‌های خاص بوده و بر تکریم ارباب رجوع و خدمت‌رسانی بدون منت به مردم یکی از وظایف بسیج در قالب میز خدمت در مناطق محروم استان تاکید نمودند. سرهنگ ریحانی اظهار داشت: بسیج یک نیروی فراجناحی و راهبردی در تمام زمینه‌هاست که بدون منت و ایثارگرانه در کنار مسوولان و مردم قرار دارد و موفقیت کشور نیز در گرو فرهنگ بسیجی است‌.

در ادامه جناب سرگرد رضایی فرمانده حوزه یک بسیج کارمندی  شهید قاضی طباطبایی ضمن قدردانی از همکاری و مساعدت مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اظهار داشت: پایگاه بسیج شهید الطافی  همواره عملکرد موفقی داشته و یکی از پایگاه‌های موفق استان و حوزه بوده است‌.

در پایان از خدمات آقای مهندس مهدی مردمی تقدیر و آقای رحیم مهردادی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان را بعنوان سرپرست جدید پایگاه مقاومت شهید الطافی منصوب نمودند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :