پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی در روز پنج شنبه ۹۹/۶/۲۰ به مناسبت هفته تعاون دیدار کردند و بر تشکیل تعاونی های منابع طبیعی برای ایجاد اشتغال تاکید نمودند.
بازدید : 143 22 شهريور 1399 ساعت 7:42 شماره :76819

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی در روز پنج شنبه ۹۹/۶/۲۰ به مناسبت هفته تعاون دیدار کردند و بر تشکیل تعاونی های منابع طبیعی برای ایجاد اشتغال تاکید نمودند.
 

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی در روز پنج شنبه ۹۹/۶/۲۰ به مناسبت هفته تعاون دیدار کردند و بر تشکیل تعاونی های منابع طبیعی برای ایجاد اشتغال تاکید نمودند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی گفت: تشکیل تشکل ها و تعاونی های منابع طبیعی علاوه بر حفظ و توسعه منابع طبیعی به تولید و ایجاد اشتغال روستاییان کمک می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی: آقای مهردادی در دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه در قبال ایجاد اشتغال مسئول هستند، افزود: اشتغال روستائیان و جوامع محلی در قالب طرح های منابع طبیعی و آبخیزداری از جمله بیابان زدایی، مرتعداری و گیاهان دارویی از طریق تشکیل تعاونی ها امکان پذیر می باشد و با استفاده از ظرفیت آیین نامه اجرایی بند ب ماده ۲۹ قانون احکام دایمی توسعه کشور بستر لازم برای اشتغال تعاونیهای فراگیر و تخصصی منابع طبیعی و آبخیزداری هموار می باشد. و تشکیل اتحادیه استانی تعاونیهای منابع طبیعی و انجمن صنفی مرتعداران نقش بسیار موثری در برقراری ارتباط و همکاری متقابل بین تعاونی ها با مردم و دولت خواهد داشت.

مدیر کل کار ،تعاون و رفاه اجتماعی استان آقای حسین فتحی نیز ضمن تشکر. تاکید برای همراهی دوجانبه در راستای ایجاد اشتغال در قالب تعاونی های بخش منابع طبیعی را داشتند

.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :