پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
بازدید : 193 4 شهريور 1399 ساعت 13:52 شماره :76315

پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

بسمه تعالی

پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان آذربایجان شرقی ، مهردادی طی پیامی فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را به همکاران اداره کل منابع طبیعی  وآبخیزداری استان تبریک گفت.       

در متن پیام آمده است:

خدمت به خلق، خدمت به خداست.  امام خمینی (ره)

هفته دولت، فرصتی است برای مرور داشته‌ های گران‌ بهای دولت شهیدان  رجایی و باهنر و پویش و کوشش برای رسیدن به یک مجموعه‌ عدالت‌ محور، متعهد و متدین با خدمت خالصانه به خلق. شهیدان رجایی و باهنر توانستند عشق و ایمان را به مردم ارزانی کنند و خدمات شایانی به همه آحاد مردم عزیز  به ویژه قشر زحمت کش روستایی و بهره برداران بخش منابع طبیعی  ارائه دهند.

چهارم شهریورماه «روز کارمند» ، یادآور ارزش نهادن به مجاهدت قشر عظیمی از جامعه و انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخش مهم و اساسی اداره امور کشور را برعهده دارند.

روز کارمند، تجلیل از انسان‌ های شایسته ‌ای است که هدف‌ شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. از آن‌ جا که کارگزاران و کارمندان هر کشور نقشی اساسی در شکوفایی و پیشرفت آن کشور دارند، از این رو، شایسته است آنان هم‌ گام با توسعه‌ روزافزون علمیِ جهان، به بالندگی و رشد علمی برسند. همان ‌گونه که امام علی (ع) می‌فرماید:  "کارها با آگاهی پیش می‌رود" و "عمل پاکیزه، هرگز بدون دانش صحیح به دست نمی‌آید".

امیدوارم بتوانیم با تلاشی مضاعف و اراده‌ای منسجم، در مسیر تحقق اهداف و برنامه‌های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قدم‌های مؤثر برداریم که مطمئناً در رسیدن به نقطه مطلوب‌تر و ارتقای وضعیت معیشتی کارکنان اثرگذار خواهد بود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان معزز رجایی و باهنر و تبریک مجدد روز کارمند به همه همکاران گرامی، برای آنان از درگاه خداوند متعال آرزوی سلامتی، بهروزی و موفقیت روزافزون دارم.

رحیم مهردادی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :