پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - باتوجه به هماهنگی قبلی جلسه شورای معاونین اداره کل در سال ۹۹ روز یکشنبه مورخه 26/05/99 راس ساعت 30/15 در محل اتاق جلسه حوزه مدیریت با حضور مدیر کل و معاونین و روسای ادارات ستادی آغاز و تا ساعت 18 ادامه داشت.
بازدید : 221 26 مرداد 1399 ساعت 17:25 شماره :75903

باتوجه به هماهنگی قبلی جلسه شورای معاونین اداره کل در سال ۹۹ روز یکشنبه مورخه 26/05/99 راس ساعت 30/15 در محل اتاق جلسه حوزه مدیریت با حضور مدیر کل و معاونین و روسای ادارات ستادی آغاز و تا ساعت 18 ادامه داشت.

باتوجه به هماهنگی قبلی  جلسه شورای معاونین اداره کل در سال ۹۹ روز یکشنبه مورخه 26/05/99 راس  ساعت 30/15 در محل اتاق جلسه حوزه مدیریت با حضور مدیر کل و معاونین و روسای ادارات ستادی آغاز و تا ساعت 18 ادامه داشت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل :

در این جلسه ضمن پیگیری مصوبات جلسه قبل، موارد ذیل نیز مورد بررسی قرار گرفت :

1- بررسی مباحث دومین جلسه سراسری مجازی شورای مدیران موضوع نامه شماره ١٤٥٢٩ ٢١/٥/٩٩

2- بررسی سایر موارد

 در ابتدای جلسه اقای مهردادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی اشاره به 26 مرداد سالروز آزادی آزادگان سرافراز داشتند و اعلام نمودند بیست و ششم مرداد سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است، روز سراسر افتخاری که بر صفحات زرین انقلاب حک شدو یاد آور ایامی است پر از شور وشادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی که عطر شهیدان را با خود داشتند

بی تردید سرافرازی و موفقیت امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و آزادگان دلاوری است که که مقام معظم رهبری فرمودند آزادگان آبروی ملت را حفظ کردند. در دوران دفاع مقدس با عشق به خدا و میهن برای رسیدن به قلّه های فتح و ظفر، جهانیان را به شگفتی وا داشتند و با استقامت وصف ناپذیر زیباترین جلوه غیرت و همت ایرانیان را درجهان به تصویرکشیدند.

صبر، صلابت و بصیرت  آزادگان ارجمند و خانواده گرانقدرشان به عنوان بهترین الگوی اخلاق و پایداری در راه عقیده مایه مباهات ایرانیان بوده و شایسته تقدیر است.

 اینجانب ضمن گرامیداشت این روز برای همه آزادگان سرافراز کشورمان آرزوی توفیق و سلامتی کرده و برای آنها بهترین ها را آرزومندم.

و در ادامه جلسه به اعضاء جلسه و معاونین اعلام داشتند باتوجه به قوانین ،مقرات بررسی مباحث دومین جلسه سراسری مجازی شورای مدیران موضوع نامه شماره ١٤٥٢٩ ٢١/٥/٩٩  مورد ملاک قرار داده و اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :